whatsapp

Akrilik Tezgah Üretimi

Sipariş Telefon: 0312 348 21 80

Akrilik Tezgah

Nasıl Üretilir?

Akrilik Tezgah Kullanımı ve Özellikleri

Akrilik, dayanıklı ve homojen yüzey malzemelerinden biri olarak karşımıza çıkar. Kolay tasarımı ve montaj rahatlığı nedeniyle en çok mutfaklarda tercih edilir. Mutfak tezgahlarında kullanılan akrilik, aynı zamanda tezgah ve üst dolapların arasında kalan duvar olan arkalık panelde ve evyelerde de kullanılır. Özellikle temizliğin zorluğundan şikayet edilen yerlerin kaplamasında kullanılan akrilik ile panel temizliği daha kolay bir hal alır. Temizlik dışında sağladığı yararlar, kullanım yerleri ve şekillerinden biraz bahsedersek:
Ek yerlerinde rahatlık;
Akrilik tezgahlar kullanım ve montaj rahatlıklarıyla mutfak ve banyoların her yerinde kullanılabilirler. Ek yerlerinin gözükmemesi nedeniyle ortama şıklık ve düzen katan akrilikler birleşim noktalarında kir ve mikrop da barındırmazlar.
Sağlık açısından;
Akrilik tezgahızını kullanırken sağlığınız açısından hiçbir endişe duymanıza gerek yok. Kolay temizlenme ve bakteri üretmeme özellikleriyle sizi ve ailenizi korur. Sağlığınıza zararı olmayan akrilik tezgahlar seramik, metal ve ahşap gibi diğer birçok malzeme ile de uyum sağlar.